Firming DMAE Eye Lift

Firming DMAE është formuluar për të luftuar rrudhat në zonën e syve duke trajtuar në mënyrë të...
Brandi: DERMA E
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,799 ALL
Lek 3,799 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,799
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Firming DMAE Eye Lift

Vendor: DERMA E

Firming DMAE Eye Lift

Lek 3,799

Vendor: DERMA E

Firming DMAE Eye Lift

Lek 3,799

Firming DMAE është formuluar për të luftuar rrudhat në zonën e syve duke trajtuar në mënyrë të veçantë rrudhat e shprehisë anash syve. Përmban përbërës të avancuar natyralë të provuar klinikisht.
Përmban:
DMAE, lëndë ushqyese për lëkurën, rrit kolagjenin duke bërë që lëkura të jetë më elastike
Instalift; e pasur me Goji Berry glycopeptides, e bëjnë lëkurën më të forte, efekt lifting dhe antioksidant.
Acid Hilauronik; i njohur për vetitë e tij, rrit lagështinë e lëkurës duke e ndihmuar të jetë më e butë, tonike dhe e hidratuar.
Me një përdorim të vazhdueshëm ky krem do e bëjë lëkurën e syve më tonike më të hidratuar dhe me pamje më të re.
Produkt 100% vegan. Pa paraben. Pa sulfat. Pa vajra mineral. Pa lanolinë. Pa gluten. Pa OMGJ.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products