Florap Smart Junior

Detaje mbi produktin Alta Natura – Florap Smart Junior Floral Smart Junior nga Alta Natura përmirëson sistemin...
Brandi: Alta Natura
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Florap Smart Junior

Vendor: Alta Natura

Florap Smart Junior

Lek 1,200

Vendor: Alta Natura

Florap Smart Junior

Lek 1,200

Detaje mbi produktin
Alta Natura – Florap Smart Junior
Floral Smart Junior nga Alta Natura përmirëson sistemin imunitar.
I dobishëm në rast të çrregullimit të florës bakteriale dhe disbakterozës për shkak të përdorimit të antibiotikëve për një kohë të gjatë.
Rivendos balancën e mikroflorës intestinale në rastin e diarreve të shkaktuara nga helmimi.

Florap Smart Junior ndalon çrregullimet e florës bakteriale tek fëmijët falë Lactobacillus Reuterii i cili është dezinfektues intestinal shumë i dobishëm në rast të dhimbjeve të barkut.
Bifidobacterium Infants rregullon problemet gastrointestinale tek fëmijët duke përmirësuar hidrolizën e laktozës dhe përthithjen e Vitaminave të grupit B.
Enzima β-Galaktozidazë favorizon shpërbërjen e laktozës.
Kompleksi i Niacinës dhe I Vitaminave të grupit B janë shumë të dobishëm në plotësimin e mungesave të lëndëve ushqyese ose në rast të nevojave të sasive më të mëdha të këtyre të fundit.
Përdorimi
Rekomandohet të merret një flakon në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products