Fluid Embellisseur Tiente SPF 30

Detaje mbi produktin Klorane – Fluid Embellisseur Tiente SPF 30 Krem dielli me ngjyre, ku kombinohen filtrate...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fluid Embellisseur Tiente SPF 30

Vendor: KLORANE

Fluid Embellisseur Tiente SPF 30

Lek 2,500

Vendor: KLORANE

Fluid Embellisseur Tiente SPF 30

Lek 2,500

Detaje mbi produktin
Klorane – Fluid Embellisseur Tiente SPF 30
Krem dielli me ngjyre, ku kombinohen filtrate e avancuar të kremrave mbrojtes.
Singli është një përbërës natyral që gjendet në përbërjen e të gjithë produkteve kundër diellit të serisë Polysianes. Permban acide yndyrore në përqendrime jashtëzakonisht të larta, të cilat sigurojnë ushqim dhe hidratim të lëkurës, duke e mbrojtur atë nga tharja gjatë ekspozimit tuaj në diell.
Klorane Polysianes Fluide Embellis ka një përbërje jashtëzakonisht të imët ngjyrosuese dhe i jep shkëlqimin e ngjyrës së lëkurës, pavarësisht nga lloji i lëkurës. Përthithet lehtësisht dhe shpejt. Rezistent ndaj ujit. Ka aromë të butë, delikate.

Udhëzime: Para ekspozimit tuaj në diell, aplikoni kremin mbrojtës nga dielli Klorane Polysianes Fluide Embellis. Përdorimi i duhur eshte gjatë gjithë vitit, dimër dhe verë. Beni riaplikimin e rregullt të sasisë, veçanërisht pas notit, fshirjes me peshqir ose djersitjes, për të ruajtur mbrojtjen tuaj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products