Fluidbase Moisturising Dry skin

Detaje mbi produktin Genove – Fluidbase Moisturising Dry skin Kremi hidratues i fytyrës Fluidbase ushqen dhe rigjallëron...
Brandi: Genove
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,200 ALL
Lek 2,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fluidbase Moisturising Dry skin

Vendor: Genove

Fluidbase Moisturising Dry skin

Lek 2,200

Vendor: Genove

Fluidbase Moisturising Dry skin

Lek 2,200

Detaje mbi produktin
Genove – Fluidbase Moisturising Dry skin
Kremi hidratues i fytyrës Fluidbase ushqen dhe rigjallëron në thellësi edhe lëkurat më të thata dhe më të ndjeshme. Formula e saj, me komponentë që imitojnë faktorin natyral hidratues të lëkurës, rigjeneron strukturën e shtresave të lëkurës, duke ndihmuar në rikthimin e mekanizmit të saj natyral hidratues. Projektuar posaçërisht për ta lënë lëkurën të lëmuar, rrezatuese dhe të pastër.
Përmban glicerinë dhe vajra Jojoba dhe Macadamia.

Këshilla për përdorim: Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë një ose dy herë në ditë në varësi të nevojës për te hidratuar lekuren.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products