Fluidbase Moisturising oily skin

Detaje mbi produktin Genove – Fluidbase Moisturising oily skin   Krem hidratues për lëkurën, pa vaj Fluidbase....
Brandi: Genove
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,200 ALL
Lek 2,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fluidbase Moisturising oily skin

Vendor: Genove

Fluidbase Moisturising oily skin

Lek 2,200

Vendor: Genove

Fluidbase Moisturising oily skin

Lek 2,200

Detaje
mbi produktin

Genove
– Fluidbase Moisturising oily skin

 

Krem hidratues për lëkurën,
pa vaj Fluidbase. Krem hidratues për
lëkurat e yndyrshme të prirura ndaj akneve.

Hidraton lëkurën pa
bllokuar poret dhe rregullon yndyrën e tepërt. E lë lëkurën të lëmuar dhe
pa shkëlqim

Përfitimet: Falë përbërësve të tij,
e lë lëkurën të butë dhe pa shkëlqim. Përmban ekstrakt të lajthisë së
shtrigës, i cili pastron lëkurën dhe është astringent, anti-plakje dhe
anti-radikal. Gjithashtu ekstrakti i trumzës dhe pantenoli që hidratojne,
rregullojnë sebumin e tepërt dhe e lënë lëkurën të butë dhe elastike.

Këshilla për përdorim: Aplikojeni në lëkurë të
pastër dhe të thatë një ose dy herë në ditë në varësi të nevojës për të
pastruar dhe pastruar lëkurën. Produkt jo i yndyrshëm. Nuk lë
shkëlqim. (GS1)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products