Force tri-active

Detaje mbi produktin. Serumi kundër rënies së flokëve Klorane është një trajtim flokësh që ndihmon në reduktimin...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,900 ALL
Lek 4,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Force tri-active

Vendor: KLORANE

Force tri-active

Lek 4,900

Vendor: KLORANE

Force tri-active

Lek 4,900

Detaje mbi produktin.

Serumi kundër rënies së flokëve Klorane është një trajtim flokësh që ndihmon në reduktimin e rënies së flokëve dhe forcon flokët. Tekstura është jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme, duke dhënë një arome të këndshëm gjatë aplikimit. Po aq e rëndësishme, shishja përmban një aplikues që lejon një aplikim të lehtë.

Formula kombinon shumë përbërës natyralë që punojnë së bashku për të arritur rezultatet më të mira të forcimit. Ekstraktet e lëvores së Cinchona, edelweiss bio dhe kafeina ndihmojnë në reduktimin e rënies së flokëve duke nxitur rritjen. Në të njëjtën kohë, vitaminat B ndihmojnë në rigjallërimin e flokëve ndërsa mangani nxit mikroqarkullimin. Përveç një formule natyrale me 98% përbërës natyralë, paketimi është 100% i riciklueshëm dhe i riciklueshëm. Ideale për humbjen reaktive dhe progresive të flokëve, kjo formulë ofron kujdes intensiv për skalpin dhe flokët tuaj. Mund ta kombinoni me shampo të së njëjtës gamë për të përmirësuar veprimin e tij. Aplikojeni tri herë në javë për tre muaj në mënyrë që të arrini rezultatet më të mira.

Karakteristikat

• Tekstura: Serum
• Çfare targeton? : Rrallimi i flokëve, rënia e flokëve (ose progresive ose reaktive);
• Koha e aplikimit: Pas dushit.
• Mosha: 15+
• Lloji i flokëve: Të gjitha llojet e flokëve.
• Përfitimet kryesore: forcon dukshëm flokët dhe ndihmon në reduktimin e rënies së flokëve, parfum jo i yndyrshëm dhe as ngjitës, parfum i këndshëm, aplikues i saktë qe lejon një aplikim të lehtë në lëkurën e kokës, 98% përbërës me origjinë natyrale, 100% paketim i ricikluar dhe i riciklueshëm;
• Formuluar pa vajra minerale dhe silikone.

Përbërësit kryesorë

• Ekstrakti i lëvores së kinchona, edelweiss bio dhe kafeina janë përbërës natyralë që ndihmojnë në reduktimin e rënies së flokëve duke nxitur rritjen;
• Vitaminat B (B3, B5, B6 dhe B8) kontribuojnë në rigjallërimin e flokëve ndërsa mangani ndihmon në favorizimin e mikroqarkullimit.

Si ta përdorni?
Aplikoni dhjetë spraj të serumit kundër rënies së flokëve Klorane në lëkurën e kokës, tre herë në javë për tre muaj. Kombinoje atë me shampon dhe kondicionerin e së njëjtës gamë për të arritur rezultatet më të mira.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products