Fortifying Concentrate

Detaje mbi produktin Bionike – Fortifying Concentrate Serum i perqendruar i pasur me acid hialuronik, prebiotike dhe...
Brandi: BIONIKE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,800 ALL
Lek 3,800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fortifying Concentrate

Vendor: BIONIKE

Fortifying Concentrate

Lek 3,800

Vendor: BIONIKE

Fortifying Concentrate

Lek 3,800

Detaje mbi produktin

Bionike – Fortifying Concentrate

Serum i perqendruar i pasur me acid hialuronik, prebiotike dhe probiotike. Rekomandohet per lekurat e dehidratuara dhe te skuqura. Qe ne aplikimin e pare lekura do te duket e bute, e hidratuar dhe me e shendetshme.
Perdorimi i perditshem i tij ndihmon ne forcimin e barrierave mbrojtese te lekures.
Ne vetem 7 dite:
• 100 % e perdoruesve vune re qe lekura e tyre ishte me e hidratuar.
• 96% e perdoruesve raportuan se lekura e tyre ishte me e shendetshme.
(Testi i kryer ne 50 femra te moshes 35-65 vjece, te cilat e aplikuan serumin 1 here ne dite.)
Permban:
• Acid hialuronik me peshe te vogel dhe te madhe molekulare: me efekt te fuqishem hidratues.
• Prebiotike dhe probiotike: favorizojne balancen ideale te mikrobiotes se lekures, duke rritur keshtu mbrojtjen e saj ndaj agjenteve te jashtem.
Perdorimi:
Aplikoni 4-5 pika te serumit ne fytyre dhe me pas aplikoni kremin tuaj hidratues, ose ne pellemben e dores beni perzjerjen e serumit me kremin hidratues dhe me pas aplikojeni ate ne te gjithe fytyren.
Ky trajtim intensiv rekomandohet te behet 3-4 here ne vit, per nje periudhe prej 1 muaj

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products