Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Detaje mbi produktin NATURA SIBERICA - Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment Seti përmbanFresh Spa Kamchatka...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 9,400 ALL
Lek 9,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 9,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Lek 9,400

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Lek 9,400

Detaje mbi produktin

NATURA SIBERICA - Fresh SPA Hot and Cold Anticellulite Treatment

Seti përmbanFresh Spa Kamchatka Cold Stream Body Wrap

Kamchatka është një
nga vendet më të rralla ku mund të gjeni akoma natyrën vërtetë të egër. Është
një botë unike me dëborë të përhershmë dhe pranvera të nxehta, lumenj të
tejdukshëm dhe vullkane aktive. Ujërat që rrjedhin në tokë janë shumë të pasur
me substanca të dobishme që ushqejnë bimët dhe ju japin energji dhe fuqi.
Produktet kozmetike të linjës Kamchatka që bazohen në këto bimë kanë efekte të
pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojnë rezultate të dukshme nëse përdoren çdo
ditë në përkujdesjen e lëkurës dhe flokëve.

Kjo baltë e ftohtë e
trupit nga Natura Siberica bën drenazhimin e limfës,  pastron lëkurën
në menyrë perfekte si dhe stimulon  tonifikimin dhe energjizimin e
lëkurës  duke kontribuar në uljen e peshës dhe reduktimin e
celulitit.

 

Veçori të produktit

-Ekstrakti i Myshkut: antioksidant i fuqishëm i cili tonifikon dhe zbut lëkurën.

 

-Balta
e Detit: stimulon rinovimin e lëkurës, ndihmon të shpërndaj dhjamin. Ajo
pastron thellësisht lëkurën, ndihmon në largimin e ujit të tepërt ndërsa i
siguron lëkurës substancat e nevojshme. 

-Ekstraktet e Mentes Organike:  kanë efekt tonifikues,
largojnë lodhjen dhe ju bëjnë të ndiheni të freskët dhe plot energji.

 

-Tonifikon lëkurën.

-Lufton celulitin.

-Ndihmon në humbjen e peshës.

-Përmban përbërës me origjinë natyrore.PërdorimiAplikojeni produktin në zonat problematike. Lëreni të veproj për 15 deri në 20 minuta. Pas aplikimit zonën mund t’a mbështillni edhe me ndonjë mbështjellës. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

 

 Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Scrubi
i trupit i nxhehtë me xhinxher nga Natura Siberica drenazhon limfën, pastron
dhe energjizon thellësisht lëkurën si dhe tonifikon atë në saje të 
përbërësve unik bio që formojnë thelbin e produktit. 

Ndërsa
nxit qarkullimin e gjakut ky scrub i nxehtë trupi rigjallëron strukturën e
lëkurës duke e bërë atë më të fortë dhe më elastike.

 

 

Veçori
të produktit

-Ekstrakti
i Xhinxherit Organik: i pasur me substance thelbësore
duke përfshirë vitaminën C, siguron efekte antioksiduese dhe anti

inflamatore.
Stimulon rigjenerimin e lëkurës. Ndihmon në heqjen e tepërt të ujit nga lëkura.

-Eksrakti
i Piperit: siguron efekt ngrohës, 
përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurë si dhe stimulon humbjen e peshës.

-Mjalti
Floral Organik: ushqen, hidraton dhe zbut
lëkurën.

 

-I
jep lëkurës efekt lifting.

-Stimulon
qarkullimin e gjakut në lëkurë.

-Pastron
lëkurën.

-Forcon
barrierën e lëkurës.

-I
jep lëkurës elasticitet.

-Përmban
përëbërës me origjinë natyrore.

 

Përdorimi

Aplikojeni
produktin në lëkurë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Për rezultate më të
mira masazhojeni lëkurën me doreza. Shpëlajeni me ujë
të ngrohtë. Përdoreni produktin një deri në dy herë në javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products