Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North

Natura Siberica – Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North Facial Meso-Cocktail është një trajtim...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,600
Lek 2,600
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North

Lek 2,600

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North

Lek 2,600

Natura Siberica – Fresh SPA Imperial Caviar Facial Meso-Cocktail Pearls de North

Facial Meso-Cocktail është një trajtim unik i bazuar në Ekstraktin e Havjarit të Zi dhe përbërës natyral botanik. Ky produkt stimulon prodhimin e qelizave të lëkurës në shtresat e thella të lëkurës dhe ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës si dhe reduktimin e rrudhave në lëkurë.
Stimulon prodhimin e qelizave në lëkurë.
Rikthen elasticitetin e lëkurës.
Redukton pamjen e rrudhave në lëkurë.
Veçori të produktit
Ekstrakti i Havjarit të Zi: është burim i shkëlqyeshëm i proteinave, aminoacideve, mineraleve dhe vitaminave. Depërton thellë në lëkurë, përmirëson pamjen e lëkurës, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës si dhe i siguron lëkurës mbrojtje të fortë antioksiduese e cila rezulton në lëkurë më të butë dhe më të re.
Ekstrakti i perlave: i jep lëkurës shkëlqim dhe butësi. Platini ndihmon për të ngadalësuar dhe bllokuar pjesërisht ndryshimet e lëkurës në lidhje me moshën, për të minimizuar njollat dhe për të parandaluar formimin e rrudhave. I siguron lëkurës efekt hidratues.
Acidi Hialuronik me peshë të ulët molekulare: ndihmon në mbushjen e rrudhave si dhe zbut dhe forcon lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products