Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold Kjo maskë...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,600 ALL
Lek 2,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold

Lek 2,600

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold

Lek 2,600

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Fresh SPA Imperial Caviar Sculpting Face Mask -30C Cold
Kjo maskë fytyre e ftohtë ndihmon në parandalimin e plakjes së hershme të lëkurës, forcon atë dhe i siguron efekt lifting .
Hidraton dhe freskon thellësisht lëkurën e cila ka humbur shkëlqi in e saj.
Maskë e ftohtë.
Përmban përbërës organik.

Veçori të produktit
Ekstrakti i Havjarit të Zi: është burim i shkëlqyeshëm i proteinave, aminoacideve, mineraleve dhe vitaminave. Depërton thellë në lëkurë, përmirëson pamjen e lëkurës, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës si dhe i siguron lëkurës mbrojtje të fortë antioksiduese e cila rezulton në lëkurë më të butë dhe më të re.

Vaji i Mentes Organike: ka një efekt tonifikues dhe veti të thella hidratuese.
Ekstrakti Organik i Dëborës së Kladonisë: kontribuon në rigjenerimin aktiv të lëkurës dhe ndihmon në mënyrë efektive për të ngadalësuar proceset e plakjes.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products