Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream Kamchatka është një...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,000 ALL
Lek 3,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream

Lek 3,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream

Lek 3,000

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Fresh SPA Kamchatka Blue Nori Firming Body Cream
Kamchatka është një nga vendet më të rralla ku mund të gjeni akoma natyrën vërtetë të egër. Është një botë unike me dëborë të përhershmë dhe pranvera të nxehta, lumenj të tejdukshëm dhe vullkane aktive. Ujërat që rrjedhin në tokë janë shumë të pasur me substanca të dobishme që ushqejnë bimët dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike të linjës Kamchatka që bazohen në këto bimë kanë efekte të pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojnë rezultate të dukshme nëse përdoren çdo ditë në përkujdesjen e lekurës dhe flokëve.

Ky krem nga Natura Siberica rimbush lëkurën si dhe i jep asaj energji në mënyrë të përsosur.
Përmban Ekstraktin Organik Iris i cili rrit elasticitetin e lëkurës si dhe ka efekt tonifikues dhe anti inflamator.
Laminaria Organike ka një përqëndrim të lartë të magnezit, kalciumit, vitaminave A, C, E, proteinave dhe acideve yndyrore që rrisin procesin e rigjenerimit. Hidraton intensivisht dhe zbut lëkurën.
Ekstrakti i Ginsengut Organik ndihmon në ngadalësimin e plakjes.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products