Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap

Detaje mbi produktin Natura Siberica - Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap Fresh SPA Kamchatka Honey...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500 ALL
Lek 4,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap

Lek 4,500

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap

Lek 4,500

Detaje mbi produktin
Natura Siberica - Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap
Fresh SPA Kamchatka Honey Ginger Body Wrap është scrub për trupin me xhenxhefil dhe mjaltë i cili
ndihmon në reduktimin e celulitit në trup.
Efekti i saj ngrohës trajton lëkurën si dhe stimulon qarkullimin e gjakut në lkëurë.
Rrit elasticitetin e lëkuërs si dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të mineraleve.
Detoksifikon lëkurën.
Redukton yndyrën në lëkurë.
Përmban përbërës me origjinë natyrore.
Veçori të produktit
Ekstrakti i Xhinxherit Organik: përmban vitamina, polisakaride, alfa dhe beta karotin të cilët ndihmojnë në reduktimin e yndyrës së lëkurës.
Ekstrakti i Ginsengut Siberian: është antioksidant i cili përmirëson tonin e lëkurës.
Mjalti Floral Organik: stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurë në zonat me celulit. Detoksifikon lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products