Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Detaje mbi produktin Natura Siberica -  Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub Scrubi i trupit i...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500 ALL
Lek 4,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Lek 4,500

Vendor: NATURA SIBERICA

Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Lek 4,500

Detaje mbi produktin

Natura Siberica -  Fresh SPA Kamchatka Hot Ginger Body Scrub

Scrubi i trupit i nxhehtë me xhinxher nga Natura Siberica drenazhon
limfën, pastron dhe energjizon thellësisht lëkurën si dhe tonifikon atë në saje
të  përbërësve unik bio që formojnë thelbin e produktit. 

Ndërsa nxit qarkullimin e gjakut ky scrub i nxehtë
trupi rigjallëron strukturën e lëkurës duke e bërë atë më të fortë dhe më
elastike.

Veçori të produktit

-Ekstrakti i Xhinxherit Organik: i pasur me substance
thelbësore duke përfshirë vitaminën C, siguron efekte antioksiduese dhe anti
inflamatore. Stimulon rigjenerimin e lëkurës. Ndihmon në heqjen e tepërt të
ujit nga lëkura.

-Eksrakti i Piperit: siguron efekt ngrohës,  përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurë si dhe stimulon humbjen e peshës.

-Mjalti Floral Organik: ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.-I jep lëkurës efekt lifting.

-Stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurë.

-Pastron lëkurën.

-Forcon barrierën e lëkurës.

-I jep lëkurës elasticitet.

-Përmban përëbërës me origjinë natyrore.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products