Froicalm Cream

Detaje mbi produktinFROIKA-Froicalm CreamFroicalm është krem i cili i ofron lëkurës hidratim afatgjatë dhe lehtëson në mënyrë...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,470 ALL
Lek 2,470 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,470
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Froicalm Cream

Vendor: FROIKA

Froicalm Cream

Lek 2,470

Vendor: FROIKA

Froicalm Cream

Lek 2,470

Detaje mbi
produktinFROIKA-Froicalm CreamFroicalm është krem i cili i ofron lëkurës hidratim afatgjatë dhe lehtëson në mënyrë të menjëhershme irritimet dhe kruarjet që lidhen me lëkurën e thatë, ekzemat, djegie nga dielli, pickim nga insektet. Përbëhet me Kalaminë, qetësuese për lëkurën e irrituar.
Përthithet lehtë nga lëkura, ofron një ndjesi të këndshme freskie.

Veçori të
produktitPër lëkurë shumë të thatë.
Për të rritur, fëmijë dhe foshnje
Sasia: 50 & 150 ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products