GEEK & GORGEOUS - aPAD – Acid Azelaic

Një teksturë e lehtë me derivat të acidit Azelaic (Potassium Azeloyl Diglycinate, PAD) që normalizon nivelin e...
Brandi: GEEK & GORGEOUS
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
GEEK & GORGEOUS - aPAD – Acid Azelaic

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - aPAD – Acid Azelaic

Lek 1,600

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - aPAD – Acid Azelaic

Lek 1,600

Një teksturë e lehtë me derivat të acidit Azelaic (Potassium Azeloyl Diglycinate, PAD) që normalizon nivelin e yndyrës në lëkurë, e qetëson atë dhe njëtrajtëson tonalitetin e saj.
përdorimi:
Aplikoni disa pika pasi e pastroni fytyren tuaj, përpara se të vendosni kremra ose emulsione të tjera. Mund të përdoret si në mengjes ashtu edhe në darkë.

përbërësit:
Potassium Azeloyl Doglycinate – një gjeneratë e re e Acidit Azelaic i krijuar për të qënë i tretshëm në uje në nje formulë te lehtë dhe të përthithshme nga lëkura. Ka të njëjtat efekte si Acidi Azelaic që ndihmon me normailizimin e lëkurës, reduktimin e shenjave apo njollave, skuqjet e lëkurës.

Allantoin – përbërës qetësues dhe mbrojtës i barrierës së lëkurës.

Glycerin dhe Methyl-Gluceth 20 – një kombinim humektantësh shume të butë me lëkurën që ndihmojnë në hidratimin e saj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products