GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration

GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration Tonik me 5% panthenol, i cili është i njohur jo vetëm...
Brandi: GEEK & GORGEOUS
Gjendja: Ka gjendje
Lek 600 ALL
Lek 600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration

Lek 600

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration

Lek 600

GEEK & GORGEOUS - Liquid Hydration Tonik me 5% panthenol, i cili është i njohur jo vetëm për vetitë e tij hidratuese, por edhe qetësuese/shëruese dhe forcon barrierën e lëkurës. Shtimi i Alantoinës dhe komponentëve NMF (Natural Moisturizing Factors) përforcojnë akoma më shumë vetitë hidratuese dhe qetësuese.Cruelty free | Vegan | Pa fragranca dhe pa vajra | Gluten free | Malassezia free | I sigurtë të përdoret në shtatëzaniAplikimi: Pas pastrimit të lëkurës aplikojeni direkt tonikun me një tampon pambuku ose me duart tuaja. Më pas vazhdoni me rutinen tuaj të mëngjesit ose të darkës.Nëse përdorni eksfoljantët kimik (Smooth Out, Cheer Up, Calm Down) rekomandohet të vendosen përpara ata dhe pastaj të vijohet me aplikimin e Liquid Hydration. Enjëjta gjë edhe nëse përdorni Vitaminën C (C-Glow). Aplikojmë përpara Vitaminën C dhe pastaj Liquid Hydration.Lista e përbërësve: Water, Panthenol, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Hydrolyzed Rice Protein, Sorbitol, Lysine, PCA, Allantoin, Lactic Acid, Tocopherol, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products