Gel couperose

Detaje mbi produktin Aesthetico – Gel couperose Xhel hidratues ftohës, pa yndyrë për kujdesin e lëkurës së...
Brandi: AESTHETICO
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,770
Lek 2,770
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,770
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Gel couperose

Vendor: AESTHETICO

Gel couperose

Lek 2,770

Vendor: AESTHETICO

Gel couperose

Lek 2,770

Detaje mbi produktin

Aesthetico – Gel couperose

Xhel hidratues ftohës, pa yndyrë për kujdesin e lëkurës së prirur ndaj skuqjes, mbron dhe forcon lëkurën e irrituar. Ka një efekt të dyfishtë, falë një kompleksi aktiv të ekstrakteve bimore vazokonstruktive, në kombinim me një efekt ftohës. Skuqja zvogëlohet dhe promovohet stabiliteti vaskular, në mënyrë që venat e zgjeruara të zbehen. Ekstraktet nga rrënja ekzotike konjac sigurojnë furnizim optimal me hidratim te lekures.
Përmban një kompleks vazoaktiv, 5-fish me shume aktiv, të ekstrakteve bimore me veprim sinergjik, si gështenja e kalit, rrënjë jamballi, peniwort, kalendula. Zvogëlon përshkueshmërinë e kapilarëve të gjakut, promovon qëndrueshmërinë e enëve të gjakut dhe kështu bën që venat e zgjeruara të zbehen. Përveç kësaj, ajo ka veti reduktuese të skuqjes. Në të njëjtën kohë, enët sipërfaqësore ngushtohen për shkak të efektit ftohës të xhelit, lëkura e nxehtë e fytyrës freskohet ndjeshem, pantenoli qetëson lëkurën e irrituar.
Ekstraktet nga rrënja ekzotike konjac hidratojne ne menyre optimale lekuren. Gjithashtu përmban polisaharide të veçanta që kanë veti të shkëlqyera hidratuese. Së bashku me hidratuesit e tjerë si glicerina rritet elasticiteti i i lëkurës.
Aplikoni një shtresë të hollë të xhelit couperose AESTHETICO pas pastrimit ne mengjes dhe ne mbremje. Gjithashtu tolerohet mirë pranë syve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products