Gentle Shampoo Bar

Nuxe - Gentle Shampoo Bar Rizbuloni komoditetin e Rêve de Miel në një shampo të ngurtë që...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Gentle Shampoo Bar

Vendor: NUXE

Gentle Shampoo Bar

Lek 1,700

Vendor: NUXE

Gentle Shampoo Bar

Lek 1,700

Nuxe - Gentle Shampoo Bar

Rizbuloni komoditetin e Rêve de Miel në një shampo të ngurtë që mbulon flokët me butësinë e mjaltit Provence dhe vaj organik të çmuar Camelina.
Shkuma e saj është e lehtë për t'u shpëlarë dhe lejon shkriftimin me lehtësi të flokëve të ngatërruar.
Një larje pa sulfate që do t'i lërë flokët tuaj të butë dhe të mëndafshtë duke u kujdesur për skalpin tuaj.

E pështatshme për të gjithë llojet e flokëve.
Kujdesuni për flokët tuaj dhe mjedisin.

Veçori mbi produktin:

-Formula pa sulfate
-Mjaltë Lavender nga Provence: mjaltë me cilësi superiore i njohur për vetitë e tij ushqyese
-Vaj i çmuar i Camelinës organike: i nxjerrë nga farat e Camelinës me presim të ftohtë, një bimë e çmuar e njohur edhe si 'ari i kënaqësisë'. Falë përbërjes ideale të omegas 3 dhe 6, ajo ka njohur vetitë zbutëse.
-Baza e ngurtë pastruese: surfaktantë të butë me origjinë natyrale (përfshirë kokosin, farat e rapit, luledielli). Ofron pastrim të butë dhe shkriftim më të lehtë tl flokëve të ngatërruar. 9
-91% përbërës me origjinë natyrale.

Aroma: valët mbështjellëse të mjaltit kombinohen me një notë të freskët  agrumesh, të zbutur nga një bazë myshku.

Përdorimi:

Aplikoni NUXE Rêve de Miel Gentle Shampo Bar direkt mbi flokë të lagur dhe më pas masazhoni në lëkurën e kokës për të krijuar një shkumë të pasur. Një metodë tjetër është që ju mund të shkumëzoni shampon në duart tuaja paraprakisht. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit dhe përsëritni aplikimin nëse është e nevojshme. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit:
HYDROGENATED VEGETABLE OIL, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, AQUA/WATER, COCONUT ACID, POLYGLYCERYL-4 LAURATE, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, SODIUM ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, CAESALPINIA SPINOSA GUM, CAMELINA SATIVA SEED OIL, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, MEL/HONEY, XYLITOL, SODIUM COCOYL APPLE AMINO ACIDS, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM CHLORIDE, HEXYLENE GLYCOL

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products