Gentle Shower Gel

Detaje mbi produktin AVENE - Gentle Shower Gel Xhel dushi AVÈNE Gentle për lëkurë të ndjeshme ndihmon në...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Gentle Shower Gel

Vendor: AVENE

Gentle Shower Gel

Lek 2,000

Vendor: AVENE

Gentle Shower Gel

Lek 2,000

Detaje mbi produktin

AVENE - Gentle Shower Gel Xhel dushi AVÈNE Gentle për lëkurë të ndjeshme ndihmon në pastrimin pa sulmuar lëkurën falë bazës së tij shumë të butë pastruese me një pH fiziologjik. Formula e saj e përbërë nga agjentë hidratues dhe superyndyrë me origjinë bimore i jep lëkurës rehati dhe butësi. Ky produkt përmban gjithashtu ujë të burimit termal Avène, një përbërës aktiv i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe anti-irrituese.

Përveç kësaj, me një shkumë kremoze dhe një aromë delikate, e bën dushin një moment të vërtetë kënaqësie.

Ky xhel dushi përshtatet për fytyrën dhe trupin. Pa sapun, pa ngjyra dhe pa paraben, është i përshtatshëm për të gjitha lëkurat e ndjeshme.Veçoritë e produktitVetëm përdorim i jashtëm. Shtrydheni për të marrë një dozë dhe përzieni me pak ujë për të krijuar shkumë. Aplikoni në lëkurë të ndjeshme dhe mukoza. Shpëlajeni tërësisht me ujë të pastër.
Përdorimi

-Baza pastruese shumë e butë (me pH normal) pastron pa irrituar as lëkurën më të ndjeshme-Agjentët shumë të pasur dhe hidratues me origjinë bimore ofrojnë rehati dhe butësi për lëkurën.-Uji termal Avène plotëson kujdesin falë vetive qetësuese dhe antiirrituese. Përbërësit

Avene thermal spring water (avene aqua). water (aqua). sodium laureth sulphate. coco-glucoside. glycerin. inulin. lauryl betaine. glyceryl oleate. caprylyl glycol. ceteareth-60 myristyl glycol. citric acid. fragrance (perfume). hydrogenated palm glycerides citrate. phenoxyethanol. sodium benzoate. sodium chloride. sodium hydroxide. tocopherol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products