Gentle Toning Lotion

Detaje mbi produktin Nuxe – Gentle Toning Lotion Gentle Toning Lotion me petale trëndafili nga Nuxe është...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Gentle Toning Lotion

Vendor: NUXE

Gentle Toning Lotion

Lek 2,100

Vendor: NUXE

Gentle Toning Lotion

Lek 2,100

Detaje mbi produktin
Nuxe – Gentle Toning Lotion
Gentle Toning Lotion me petale trëndafili nga Nuxe është locion tonifikues i cili qetëson, freskon dhe
jep heq make upin nga fytyra.
Formuluar me një surfaktant super të butë të marrë nga Kokosi ndihmon në eleminimin e papastrërtive
nga fytyra dhe sytë.
Përmban Acid Hialuronik me origjinë natyrore për të hidratuar lëkurën.
Përmban ekstrakt Hamamelis i cili i jep lëkurës efekt zbutës.
I mbushur me ujë floral nga petalet e trënadfilit Damascena dhe Alantoina zbusin lëkurën në mënyrë
të përsosur.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, normale dhe të thatë.

Locioni nuk përmban alkool.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products