Ginkgo Biloba 400mg

Detaje mbi produktin Alta Natura – Ginkgo Biloba Ginkgo Biloba nga Alta Natura mbështet qarkullimin normal të...
Brandi: Alta Natura
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,520 ALL
Lek 1,520 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,520
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Ginkgo Biloba 400mg

Vendor: Alta Natura

Ginkgo Biloba 400mg

Lek 1,520

Vendor: Alta Natura

Ginkgo Biloba 400mg

Lek 1,520

Detaje mbi produktin
Alta Natura – Ginkgo Biloba
Ginkgo Biloba nga Alta Natura mbështet qarkullimin normal të gjakut.
Antioksidues i fuqishëm.
I dobishëm për kujtesën dhe funksionet cognitive (njohëse).
Produkt i përsosur për funksionin normal të mikroqarkullimit.
Një tabletë e vetme e këtij produkti siguron praninë e njëkohshme të 45% të ekstraktit të thatë të titruar dhe të standardizuar dhe 45% të pluhurit të mikronizuar duke rekomanduar një konsum maksimal ditor të të dy fraksioneve të të njëjtit përbërës të barabartë me 1.08g.

Përdorimi
Rekomandohet të merret një deri në dy tableta në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products