Glucosamine, MSM and Chondroitin

Detaje mbi produktin Natures Aid – Glucosamine, MSM and Chondroitin Glukozamina është një amino sheqer që do...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,970 ALL
Lek 1,970 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,970
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Glucosamine, MSM and Chondroitin

Vendor: NATURES AID

Glucosamine, MSM and Chondroitin

Lek 1,970

Vendor: NATURES AID

Glucosamine, MSM and Chondroitin

Lek 1,970

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Glucosamine, MSM and Chondroitin
Glukozamina është një amino sheqer që do të thotë se është bërë nga një aminoacid i përzier me një molekulë sheqeri i cili ndodh natyrshëm në trup megjithëse prodhimi mund të ulet me moshën.
MSM është një burim i pasur natyror i squfurit i cili kërkohet për strukturën dhe funksionin e shumë komponimeve brenda trupit.
Sulfati i kondroitinës është i përbërë nga një zinxhir sheqernash të alternuar dhe zakonisht i bashkëngjitet proteinave si pjesë e një substance strukturore të quajtur proteoglikan.
Glucosamine, Chondroitin and MSM me Vitamin C është një mënyrë e përshtatshme për të plotësuar me këto lëndë ushqyese të njohura në një tabletë të lehtë për t’u gëlltitur. Duke siguruar 500mg Sulfat Glukozamine 2KCl, 500mg MSM plus 100mg Sulfat Kondroitin plus Vitamin C e cila kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërcit.
Tabletat janë pa gluten dhe laktozë.

Përdorimi
Rekomandohet të merren një deri në tre tablet në ditë me ushqimin.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products