Green Tea

Detaje mbi produktin Alta Natura – Green Tea Green Tea i njohur për veprimin e tij antioksidues,...
Brandi: Alta Natura
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,500
Lek 1,500
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Green Tea

Vendor: Alta Natura

Green Tea

Lek 1,500

Vendor: Alta Natura

Green Tea

Lek 1,500

Detaje mbi produktin
Alta Natura – Green Tea
Green Tea i njohur për veprimin e tij antioksidues, është i dobishëm për të luftuar plakjen qelizore. Gjethet e reja të çajit jeshil përmbajnë përqindjen më të lartë të parimeve antioksiduese të gjetura në natyrë, të dobishme për të luftuar formimin e radikalëve të lirë, përgjegjës për plakjen qelizore.
Polifenolet e pranishme janë anti radikalet më të fuqishme edhe se vitaminat C dhe E.

Një tabletë e vetme siguron praninë e njëkohshme të 45% të ekstraktit të thatë dhe të standardizuar dhe 45% të pluhurit të mikronizuar duke rekomanduar një konsum maksimal ditor të të dy fraksioneve të të njëjtit përbërës të barabartë me 1.08g të dobishme për arritjen e efikasitetit të paracaktuar në sinergji të plotë me sasitë që do të përdoren në tekstet ndërkombëtare të studimeve shkencore të kryera.

Përbërësit aktiv të përfshirë në ekstraktin e thatë dhe në pluhurin e çajit i atribuohet aftësia për të ndihmuar peshën fiziologjike të trupit në dietat adekuate me pak kalori duke ndjekur një mënyrë jetese të shëndetshme me një nivel të mirë të aktivitetit fizik.

Përdorimi
Rekomandohet të merren një deri në dy tablet në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products