Hand Wash – Serenity

Detaje mbi produktin Jack N’ Jill – Hand Wash – Serenity Serenity është sapun i lëngshëm nga...
Brandi: Jack N' Jill
Gjendja: Mungesë
Lek 1,490
Lek 1,490
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,490
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hand Wash – Serenity

Vendor: Jack N' Jill

Hand Wash – Serenity

Lek 1,490

Vendor: Jack N' Jill

Hand Wash – Serenity

Lek 1,490

Detaje mbi produktin
Jack N’ Jill – Hand Wash – Serenity
Serenity është sapun i lëngshëm nga Jack N’ Jill efektiv për pastrimin e duarve të fëmijëve.
Përmban surfaktantë të pastër botanik që janë efektiv në kundërveprimin me bakteret dhe viruset.
Ideale për përdorim të përditshëm në të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe super të ndjeshme.
Përmban vajra esensical të tilla si livando dhe kamomil që kanë efek qetësues në lëkurë.
Përmban përbërës organik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products