Hemp Seed Oil Face Mask

Detaje mbi produktin Mesohemp Hemp Seed Oil Face Mask Lehtësim i menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme, dehidratuar,...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 650 ALL
Lek 650 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hemp Seed Oil Face Mask

Vendor: FROIKA

Hemp Seed Oil Face Mask

Lek 650

Vendor: FROIKA

Hemp Seed Oil Face Mask

Lek 650

Detaje mbi produktin

Mesohemp Hemp Seed Oil Face Mask
Lehtësim i menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme, dehidratuar, te acaruar dhe te thate.
Një ampulë me përbërës të sigurt, natyralë, futet në këtë maskë të patentuar me fletë bambuje, miqësore me mjedisin për të përmirësuar lëkurën tuaj të lodhur dhe të ndjeshme. Hidraton dhe qetëson menjëherë lëkurën.

Përdorimi i përditshëm ka përfitime afatgjata
- Mesohemp per fytyrën, me vajin e farës së kërpit, rikthen ekuilibrin e lëkurës tuaj pasi jeni ekspozuar ndaj stresorëve të përditshëm. Duke balancuar yndyren brenda lëkurës, maska redukton rrudhat duke krijuar një efekt forcues, ndërsa përmirëson tonin e përgjithshëm të lëkurës tuaj.

Një kombinim i elementëve më të mirë të natyrës
- Përbërësit aktivë të maskës sonë për fytyrën janë vaji i farës së kanabisit, hialuronati i natriumit, alantoina, tripeptidi i bakrit 1 dhe niacinamidi - që ndihmojnë në hidratimin e lëkurës, balancimin e yndyres, zvogëlimin e rrudhave, krijimin e një efekti forcues dhe përmirësuar tonin e lëkurës.

Si mund ta perdorni.
- Lani fytyren mire dhe e thani ate butesisht.
- Hapni paketimin e maskës së fletës dhe aplikojeni me kujdes në fytyrë.
-Qetesohuni për 20 minuta, ndërkohë që maska e fytyrës po bën mrekullitë e saj duke lejuar që esenca të përthithet në lëkurë. Rezultatet tregojnë një lëkurë të hidratuar që duket më e fortë dhe një ton të përgjithshëm të përmirësuar të lëkurës.

Korean Beauty Reinvented - Një nga kompanitë e para koreane të bukurisë që përdorim vajin premium të farës së kërpit në një linjë kozmetike cilësore. Gjithashtu, të gjitha produktet janë pa paraben dhe pa alkool. Ne besojmë se kur bëhet fjalë për bukurinë personale dhe kujdesin e lëkurës, nuk duhet të ketë kompromis.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products