Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On

Detaje mbi produktin Ducray - Hidrosis Control Antiperspirant Roll-OnDucray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On është një deodorant me veprim...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On

Vendor: DUCRAY

Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On

Lek 1,700

Vendor: DUCRAY

Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On

Lek 1,700

Detaje mbi produktin

Ducray - Hidrosis Control Antiperspirant Roll-OnDucray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-On është një deodorant me veprim të trefishtë që i përgjigjet problemit të djersitjes së tepërt të nënsqetullave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, ky deodorant roll-on përmban ricinoleat zinku dhe niseshte orizi, dy përbërës natyralë që thithin lagështinë e tepërt, neutralizojnë erën e trupit dhe kufizojnë përhapjen e baktereve në sipërfaqen e lëkurës. Vullnetarët e provave klinike raportojnë 35% më pak djersitje dhe një ndjenjë rehatie të qëndrueshme që zgjat deri në 48 orë.Veçoritë e produktit-thith lagështinë, kap aromat e shkaktuara nga degradimi i djersës nga bakteret-e mban lëkurën të pastër dhe të thatë duke kufizuar përhapjen e baktereve-Formuluar pa: alkool, aromë-Ricinoleati i zinkut, një kripë zinku që mund të gjendet në vajin e ricinit, kap dhe thith molekulat e erës në mënyrë të tillë që ato të mos jenë më të perceptueshme, duke e bërë atë një deodorant natyral shumë efektiv-Niseshteja e orizit vepron si një agjent aktiv natyral antidjersë, hidratues dhe mat lëkurën
Përdorimi

Aplikoni Ducray Hidrosis Control Roll-On antidjersë një herë në ditë (në mëngjes ose në mbrëmje) në lëkurë të pastër dhe të thatë. Mos e përdorni në lëkurë të lënduar . Mos e përdorni pas rruajtjes. Nuk duhet të përdoret nga persona nën 18 vjeç.PërbërësitWATER (AQUA). ALUMINUM SESQUICHLOROHY-DRATE. PENTYLENE GLYCOL. PPG-15 STEARYL ETHER. STEARETH-2. STEARETH-21. DIMETHICONE. BHT. CETRIMONIUM CHLORIDE. CITRIC ACID. LYSINE. ORYZA SATIVA (RICE) STARCH (ORYSA SATIVA STARCH). PROPYLENE GLYCOL. SLEROTIUM GUM. TRIETHYL CITRATE. ZINC RICINOLEATE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products