HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

HiGeen shampo është formuluar për të trajtuar parazitët e kokës, vezët e tyre dhe larvat. Shkumon lehtësisht...
Brandi: HiGeen
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,250 ALL
Lek 1,250 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Vendor: HiGeen

HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Lek 1,250

Vendor: HiGeen

HiGeen Tac Tik Shampoo + Metallic Anti Lice Comb

Lek 1,250

HiGeen shampo është formuluar për të trajtuar parazitët e kokës, vezët e tyre dhe larvat. Shkumon lehtësisht dhe e le flokun të butë. Krehëri ka dhëmbëza të përbëra nga çelik që nuk ndryshket me qëllim që të mos irritojë skalpin. Rekomandohet që pas çdo përdorimi krehëri të dezinfektohet me alkool 70%.
Aplikimi :
Krihni flokët me krehërin HiGeen kundër parazitëve.
Aplikoni shampon në flokë të thatë dhe masazhojeni me qëllim që të përhapet në të gjithë flokun, nga rrënja në majë.
Lejeni 10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë.
Krihni flokët me krehërin HiGeen.
Ripërsëriteni proçesin mbas 8-10 ditësh.
Mund të përdoret te të rriturit dhe fëmijët mbi 2 vjeç.
Mos e përdorni nëse fëmijët tuaj kanë alergji nga ndonjëri prej përbërësve të pranishëm në formulim.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products