High Impact Custom Black Kajal

High Impact Custom Black Kajal, laps sysh i mbushur me pigment. Sjell një ngjyrë të pasur dhe të errët...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,460 ALL
Lek 2,460 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,460
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
High Impact Custom Black Kajal

Vendor: CLINIQUE

High Impact Custom Black Kajal

Lek 2,460

Vendor: CLINIQUE

High Impact Custom Black Kajal

Lek 2,460

High Impact Custom Black Kajal, laps sysh i mbushur me pigment. Sjell një ngjyrë të pasur dhe të errët rezistente për 12 orë. Formuluar t'i rezistojë djersës, lagështisë dhe ujit.
Pa paraben.  Ky produkt është i testuar për alergji dhe pa aromë.E përshtatshme për lëkurën e ndjeshme të syve dhe lenteve të kontaktit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products