Homme 4 in 1 Shower Gel

Detaje mbi produktinLIERAC - Homme 4 in 1 Shower Gel Lierac Homme 4 in 1 Shower Gel është një produkt...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,250
Lek 1,250
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Homme 4 in 1 Shower Gel

Vendor: LIERAC

Homme 4 in 1 Shower Gel

Lek 1,250

Vendor: LIERAC

Homme 4 in 1 Shower Gel

Lek 1,250

Detaje mbi produktinLIERAC - Homme 4 in 1 Shower Gel Lierac Homme 4 in 1 Shower Gel është një produkt praktik i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të trupit, fytyrës, flokëve dhe mjekrës. Me një formulë të butë, që pastron lëkurën pa e tharë atë, ky xhel dushi i  sjell freski dhe butësi mjekrës, flokëve dhe lëkurës. Veçori të produktit:-pastron butësisht, e lë lëkurën të hidratuar dhe tonifikuar-e lë mjekrën të mëndafshtë dhe të butë-i lë flokët me një ndjenjë pastërtie dhe shkëlqimi-Tulipani i Zi ka veti unike që ndihmojnë në rigjenerimin, forcimin dhe mbrojtjen e lëkurës-Aktivë të butë pastrues që zbutin lëkurën dhe nuk e irritojnë atë gjatë pastrimit-Glicerina ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe gjithashtu të mbrojtur nga agresorët e jashtëmMënyra e përdorimit:Aplikoni xhelin e dushit Lierac Homme 4 në 1 në flokë dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht për të krijuar shkumë. Më pas shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përbërësit:AQUA/​WATER/​EAU, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PARFUM/​FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, COCONUT ACID, SODIUM BENZOATE, ACACIA CONCINNA FRUIT EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, MALTODEXTRIN, GYPSOPHILA PANICULATA ROOT EXTRACT, TULIPA GESNERIANA FLOWER EXTRACT, SAPONINS, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, 1591A.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products