Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll On

Detaje mbi produktinLIERAC - Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll OnLierac Homme 48h Anti-Derspirant & Deodorant Roll-On...
Brandi: LIERAC
Availability: Jashtë stokut
Lek 1,250
Lek 1,250
Please hurry! Only 0 left in stock
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll On

Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll On

Lek 1,250

Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll On

Lek 1,250

Detaje mbi produktinLIERAC - Homme 48h Anti Perspirant & Deodorant Roll OnLierac Homme 48h Anti-Derspirant & Deodorant Roll-On është një deodorant i përditshëm që mbron në mënyrë efektive kundër erërave të trupit dhe djersitjes së tepërt. Me një formulë të butë, që përmban 91% përbërës me origjinë natyrale, freskon dhe mbron lëkurën deri në 48 orë.Veçori të produktit:-ndihmon në rregullimin e djersës dhe neutralizimin e aromave të trupit-kujdeset për hidratimin, zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës-ndjenjë të këndshme freskie deri në 48 orë-përmban 91% përbërës me origjinë natyrale-është praktik dhe i lehtë për t'u përdorur, format roll-on-Sesquichlorohydrate alumini thith lagështinë dhe rregullon djersitjen-Tulipani i Zi ka veti unike që ndihmojnë në rigjenerimin, forcimin dhe gjithashtu mbrojtjen e lëkurës-Glicerina ndihmon në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe gjithashtu të mbrojtur nga agresorët e jashtëm-Sichuan Berry ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe zvogëlimin e simptomave të shqetësimitMënyra e përdorimit:
Aplikoni Lierac Homme 48h Anti-Perspirant & Deodorant Roll-On direkt në zonën e nënsqetullës në lëkurën e pastruar dhe të thatë më parë.Përbërësit:

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products