Homme Energizing Moisturizing Gel

Detaje mbi produktin LIERAC - Homme Energizing Moisturizing GelLierac Homme Energizing Moisturizing Gel është një kremi cililn jo vetëm...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Homme Energizing Moisturizing Gel

Vendor: LIERAC

Homme Energizing Moisturizing Gel

Lek 2,500

Vendor: LIERAC

Homme Energizing Moisturizing Gel

Lek 2,500

Detaje mbi produktin

LIERAC - Homme Energizing Moisturizing GelLierac Homme Energizing Moisturizing Gel është një kremi cililn jo vetëm që hidraton thellësisht lëkurën, por gjithashtu ofron përfitime rigjallëzuese. Me 96% përbërës me origjinë natyrale, është i pasur me aktivë që do të forcojnë dhe mbrojnë çdo ditë lëkurën.I pasur me antioksidantë dhe vitamina, ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes dhe rikthen shkëlqimin dhe vitalitetin e lëkurës. I përshtatshëm për zonën e syve, ai redukton rrathët e errët, qeskat dhe i jep konturit të syve një pamje të rigjallëruar. Tulipani i zi ndihmon në rigjenerimin, forcimin dhe gjithashtu mbrojtjen e lëkurës. Ekstrakti i kakaos ndihmon në zbutjen e dëmtimit të lëkurës të shkaktuar nga drita blu. Dhe Ekstrakti i Frutit Kumquat ndihmon në hidratimin, rigjallërimin dhe mbrojtjen e lëkurës. . Në përgjithësi, me një teksturë xheli freskues dhe një aromë gjallëruese që do të stimulojë menjëherë shqisat tuaja, është e përkryer për të energjizuar dhe mbrojtur çdo ditë lëkurën duke përmirësuar pamjen e saj të përgjithshme.

Veçori të produktit

-Hidraton thellësisht lëkurën duke rritur elasticitetin-Lufton shenjat e lodhjes, rrathët e zinj dhe qeskat e syve-Ofron përfitime stimuluese dhe rigjallëruese duke i rikthyer shkëlqimin dhe vitalitetin lëkurës-E përshtatshme për zonën e konturit të syve-Tulipani i Zi ka veti unike që ndihmojnë në rigjenerimin, forcimin dhe mbrojtjen e lëkurës-Ekstrakti i kakaos ndihmon në mbrojtjen e lëkurës duke zbutur dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga drita blu-Ekstrakti i frutave kumquat është i pasur me antioksidantë dhe vitamina si Flavonoidet dhe Vitamina C

Përdorimi

Aplikoni Lierac Homme Energizing Moisturizing Gel në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën më parë të pastër dhe të thatë. Masazhoni butësisht për të rritur përthithjen.Përbërësit:AQUA/​WATER/​WATER, CAPRYLIC/​CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, CAFFEINE, LAUROYL LYSINE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, MALTODEXTRIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM/​FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, CITRUS JAPONICA FRUIT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, TULIPA GESNERIANA FLOWER EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT, 1598A.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products