Homme Global Anti-Aging Fluid

Detaje mbi produktin LIERAC - Homme Global Anti-Aging FluidLierac Homme Global Anti-Aging Fluid është një hidratues i...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,000 ALL
Lek 4,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Homme Global Anti-Aging Fluid

Vendor: LIERAC

Homme Global Anti-Aging Fluid

Lek 4,000

Vendor: LIERAC

Homme Global Anti-Aging Fluid

Lek 4,000

Detaje mbi produktin

LIERAC - Homme Global Anti-Aging FluidLierac Homme Global Anti-Aging Fluid është një hidratues i përditshëm që jo vetëm që hidraton në thellësi lëkurën, por gjithashtu ofron përfitime kundër plakjes. Me një formulë unike, ndihmon lëkurën të rifitojë forcën dhe strukturën e saj, dhe jep një pamje të tonifikuar e të rigjallëruar.Krem fluid me një aromë gjallëruese, ai  forcon dhe mbron lëkurën duke përmirësuar pamjen.I përshtatshëm për zonën kundër syve, ai gjithashtu i jep konturit të syve një pamje të rigjallëruar dhe më të re. Me 91% përbërës me origjinë natyrale, është i pasuruar me ekstrakte unike botanike. Së bashku, ato jo vetëm që ndihmojnë në rigjenerimin, forcimin dhe mbrojtjen e lëkurës, por gjithashtu ofrojnë përfitime të shumta kundër plakjes. Ato ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe rritjen e elasticitetit, duke përmirësuar qëndrueshmërinë dhe duke reduktuar linjat e imëta dhe rrudhat. Përveç kësaj, prania e Acidit Hyaluronik gjithashtu rrit hidratimin e lëkurës, duke e mbushur dhe zbutur lëkurën. Në përgjithësi, 

Veçori të produktit

-hidraton thellësisht dhe zbut lëkurën-rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, redukton linjat e imta dhe rrudhat-rehaton dhe mbron lëkurën duke përmirësuar pamjen e saj të përgjithshme-ka një strukturë jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse, përthithet shpejt-Ekstrakti Baobab ndihmon në hidratimin e lëkurës, rrit elasticitetin, në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave-Tulipani i Zi ka veti unike që ndihmojnë në rigjenerimin, forcimin dhe gjithashtu mbrojtjen e lëkurës-Acidi hialuronik mund të hidratojë dhe të mbushë lëkurën duke zbutur linjat e imëta dhe rrudhat

Përdorimi

Aplikoni Lierac Homme Global Anti-Aging Fluid në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë më parë. Masazhoni butësisht për të rritur përthithjen.Përbërësit:AQUA/​WATER/​WATER, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, SQUALANE, NIACINAMIDE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, LACTOBACILLUS CLOSE, ​PARFUM/​​FRAGRANCE, SODIUM POLYACRYLATE, LECITHIN, XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MALTITOL, SODIUM BENZOATE, SUCROSE PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, GLYCERYL LINOLEATE, YEAST EXTRACT/​YEAST EXTRACT, TOCOPHEROL, BIOSACCHARIDE GUM-1, PHENOXYETHANOL, GLYCINE SOYBEAN (SOYBEAN) OIL, ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, TULIPA GESNERIANA FLOWER EXTRACT, ARGININE, POTASSIUM SORBATE, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT, 1590A.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products