Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli

Detaje mbi produktin NUXE - Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli Vaj i thatë multifunksional. I përshtatshëm për fytyrë,...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,500 ALL
Lek 4,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli

Vendor: NUXE

Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli

Lek 4,500

Vendor: NUXE

Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli

Lek 4,500

Detaje mbi produktin
NUXE - Huile Prodigieuse Dry Oil Neroli
Vaj i thatë multifunksional. I përshtatshëm për fytyrë, flokë dhe trup. Huile Prodiguese është një vaj i pasur dhe shumë ushqyes për lekurën. Mjafton një gjest i vetëm përdorimi dhe lëkura do jetë më e zbutur e ushqyer dhe më e unifikuar. Ndërsa flokët do jenë të butë dhe me shkëlqim. Është e provuar që ky vaj ka efekt antioksidues dhe ndihmon në reduktimin dhe shfaqjen e strijave. Trajtim multi-funksional, fytyrë, trup dhe flokë. Huile Prodigieuse ushqen, zbut dhe ndriçon lëkurën dhe flokët. Ka një hidratim intensiv dhe në përbërje ka grimca të vogla me refleks të artë të cilat e bëjnë lëkurën dhe flokët të shkëlqejnë.Vaji legjendar unik e krijuar në 1991, Bestseller me miliona shishe të shitura që nga krijimi i saj.Huile Prodigieuse i bën thirrje perëndeshës që fle në çdo grua.Falë mineraleve të saj shumë të imëta me shkëlqim perle, i jep lëkurës dhe flokëve shkëlqim sensual.Efektiviteti i tij në reduktimin e shfaqjes së strijave e bën atë një aleat të përditshëm për të gjitha femrat.
Një aromë e re me nota të luleve të portokallit (Néroli), livandës dhe bergamotit, një simfoni e akordit qetësues, të ëmbël dhe aromatike.
Falë teksturës së saj të thatë të paimitueshme që përthithet shpejt dhe aromës së saj dërrmuese, Huile Prodigieuse ofron një moment autentik kënaqësie.
Gjithashtu ideale për zbutjen e mjekrës dhe lehtësimin e acarimit për shkak të rruajtjes kur përdoret nën shkumë ose xhel. Formula inovative me 2 vajra të çmuar 100% vegjetale të pasuruar me vitaminë E, mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe kufizon ngjitjen e grimcave ndotëse në lëkurë.
Një përzierje delikate e përbërë nga vaji organik i kumbullës: i nxjerrë nga presimi i ftohtë i kokrrave të kumbullave të rritura në Agen, Francë, ky vaj është përzgjedhur për përbërjen e tij të jashtëzakonshme të acideve yndyrore, të njohura për përfitimet e shumta ushqyese dhe riparuese. për lëkurën dhe flokët, dhe vaji organik i susamit: i nxjerrë nga presimi i ftohtë i farave të susamit. Ky vaj u zgjodh për përqendrimin e acideve yndyrore esenciale dhe vetitë e tij ndijore që lejojnë përthithjen e shpejtë, duke lënë një fund të thatë në sipërfaqen e lëkurës.
Veçoritë e produktit
Trajtim multi-funksional. Ushqyes, hidratues, mbron dhe riparon lëkurën dhe njëkohësisht i jep dhe shkëlqim lëkurës dhe flokëve. 95% të përbërësve kanë origjinë natyrale. Ka në përbërje vajra bimore të çmuar (Arre makadamia, lajthi, borago, camelia, millepertius, bajame e bute) dhe vitaminë E.
Përdorimi
Është i përshtatshëm të përdoret gjatë gjithë vitit.
Në fytyrë: aplikohet një herë në ditë, me lëvizje nga qendra drejt kontureve të fytyrës pastaj në qafë dhe dekolte.
Në trup: merni disa pika vaji, mund ta bashkoni dhe me kremin tuaj të trupit dhe e përhapni duke e masazhuar deri në përthithje.
Në flokë: Mund të përdoret në gjatësi dhe në maja ose 1-2 herë në javë mund ta perdorni si maskë duke e lënë atë 10 minuta. Pastaj vazhdoni me larjen normale të flokëve.
Përbërësit:
SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL *, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, DICAPRYLYL ETHER, PRUNUS DOMESTICA SEED OIL *, PERFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL [N2219 / A].

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products