Huile Ylang Ylang

Detaje mbi produktin Klorane – Huile Ylang Ylang Një vaj i lehtë shumë-mbrojtës me dyll Ylang-Ylang që...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,300 ALL
Lek 2,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Huile Ylang Ylang

Vendor: KLORANE

Huile Ylang Ylang

Lek 2,300

Vendor: KLORANE

Huile Ylang Ylang

Lek 2,300

Detaje mbi produktin

Klorane – Huile Ylang Ylang

Një vaj i lehtë shumë-mbrojtës me dyll Ylang-Ylang që mbron flokët kundër tharjes dhe efekteve të dëmshme të
rrezeve UV, kripës, rërës dhe klorit.

Cfare siguron?

-         

Mburojë mbrojtëse
kundër UV, kripës, rërës dhe klorit

-         

Ushqen
thellësisht flokët

-         

Mbron nga zbehja
e ngjyrave

-         

Formulë
rezistente ndaj ujit dhe vegan

-         

Teksturë e lehtë,
flokët ndihen të butë, të mëndafshtë dhe rrezatues

-         

Mund të përdoret
para, gjatë dhe pas ekspozimit në diell

-         

Aromë me rërë të
ngrohtë, qumësht kokosi dhe ylang-ylang

SI TË PËRDORET

Spërkateni
në të gjithë flokët e thatë ose të lagur. Riaplikoni sa herë të jetë e
nevojshme para, gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Mos e shpëlani.

I pershtatshem per :

Flokë
natyralë, të trajtuar me ngjyra, të theksuara që janë të ekspozuar ndaj rrezeve
të dëmshme UV dhe elementëve të tjerë të verës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products