Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir Me kalimin e...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,300
Lek 2,300
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir

Lek 2,300

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir

Lek 2,300

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Hyaluron Active Concentrate Anti Wrinkle + Moisturizing Elixir
Me kalimin e moshës dhe nën ndikimin e faktorëve të jashtëm reduktohet prodhimi i acidit hialuronik nga vetë trupi dhe çdo ditë e më tepër vërehet shfaqja e rrudhave të reja. Si rezultat lëkura e humbet shkëlqimin dhe fillon dhe dehidrohet.
Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Moisture siguron hidratim intensiv dhe redukton ndjesinë e lodhjes në lëkurë.
Redukton pamjen e rrudhave.
Hidraton lëkurën deri në 24 orë.
Përdorimi
Aplikoni serumin në mëngjes në fytyrë, në qafë dhe në dekolte.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products