Hyaluron Day Cream

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Hyaluron Day Cream Legere Hyaluron Day Care Legere nga Medipharma Cosmetics...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,880 ALL
Lek 2,880 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,880
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluron Day Cream

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Day Cream

Lek 2,880

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Day Cream

Lek 2,880

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Hyaluron Day Cream Legere

Hyaluron Day Care Legere nga Medipharma Cosmetics është krem i lehtë I cili hidraton lëkurën dhe redukton pamjen e rrudhave në mënyrë të përsosur.
Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hialuronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrati aktiv i hialuronit, kompenson humbjen e acidit hialuronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij.
Pas përdorimit të këtij kremi lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.
I pershatshëm për lëkura normale.
Përthithet lehtë.
Nuk yndyros lëkurën.
Përdorimi
Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, në qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products