Hyaluron Eye Cream

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Hyaluron eye Cream Zona përreth syve kërkon një përkujdesje dhe trajtim...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,470
Lek 2,470
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,470
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluron Eye Cream

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Eye Cream

Lek 2,470

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Eye Cream

Lek 2,470

Detaje mbi produktin
Medipharma Cosmetics – Hyaluron eye Cream
Zona përreth syve kërkon një përkujdesje dhe trajtim të veçant, në mënyrë që të parandalohet fenomeni i shfaqjes së rrudhave në moshë të hershme dhe përkeqësimi i pamjes së tyre me kalimin e moshës nën ndikimin e faktorëve mjedisorë që çojnë në reduktimin e prodhimit të acidit hialuronik nga vetë trupi, duhet të përdoren kremra posaçërisht për zonën e syve.
The Hyaluron Eye Cream përmirëson pamjen e rrudhave duke i reduktuar ato dhe rrathet e errët poshtë syve.
Pas përdorimit të këtij kremi lëkura është e hidratuar dhe e butë.
Produkti mund të përdoret dhe në lëkurë më të ndjeshme.
Përdorimi
Aplikojeni kremin në lëkurën poshtë syve duke e masazhuar butësisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products