Hyaluron Night Cream Riche

Detaje mbi produktin Medipharma Cosmetics – Hyaluron Night Cream Legere Hyaluron Night Cream Legere rigjeneron lëkurën gjatë fazës...
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,880 ALL
Lek 2,880 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,880
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluron Night Cream Riche

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Night Cream Riche

Lek 2,880

Vendor: Medipharma Cosmetics

Hyaluron Night Cream Riche

Lek 2,880

Detaje mbi produktin

Medipharma Cosmetics – Hyaluron Night Cream Legere

Hyaluron Night Cream Legere rigjeneron lëkurën gjatë fazës
“rikonstruktive” të natës, redukton rrudhat dhe siguron hidratim intensiv. Tekstura e plotë dhe e pasur është e formuluar veçanerisht për lëkura
sensitive, të thata dhe shumë të thata.

 Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acidi
hialuronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrat aktiv hialuroni,
kompenson humbjen e acidit hialuronik nga lëkura dhe stimulon prodhimin e tij.

Pas përdorimit të këtij
kremi lëkura mbetet e hidratuar dhe e shëndetshme.

I përshtatshëm për
lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Përthithet lehtë
nga lëkura.

Nuk yndyros lëkurën.

 

Veçori të produktit

-Siguron hidratim intensive.

-Redukton rrudhat.

-Siguron hidratim të
zgjatur dhe të thellë.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në
mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products