Hyaluronic Acid Cream Booster

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster HYaluronic Acid Cream pasuron trajtimin tuaj të përditshëm me acid hialuronik...
Brandi: FREZYDERM
Gjendja: Mungesë
Lek 2,620 ALL
Lek 2,620 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,620
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluronic Acid Cream Booster

Vendor: FREZYDERM

Hyaluronic Acid Cream Booster

Lek 2,620

Vendor: FREZYDERM

Hyaluronic Acid Cream Booster

Lek 2,620

Frezyderm – Hyaluronic Acid Cream Booster
HYaluronic Acid Cream pasuron trajtimin tuaj të përditshëm me acid hialuronik bioaktiv me peshë të ulët molekulare dhe
siguron hidratim të thellë, duke përmirësuar qarkullimin e ujit në një nivel qelizor.
Ruan densitetin e lëkurës.
Redukton shenjat e plakjes.
Rrit hidratimin e lëkurës me 25%.
Përmirëson mikroreliefin e lëkurës me 30%.
Jo komedogjen.
Për të gjithë tipet e lëkurës.
LMW Ha - Silanol: stimulon prodhimin e acidit hialuronik si dhe redukton rrudhat.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products