Hyaluronic Ampoules

Acidi Hialuronik njihet për vetitë e tij hidratuese. Natyra e acidit hialuronik është të mbajë ujin në...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,060 ALL
Lek 4,060 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,060
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hyaluronic Ampoules

Vendor: DERMASTIR

Hyaluronic Ampoules

Lek 4,060

Vendor: DERMASTIR

Hyaluronic Ampoules

Lek 4,060

Acidi Hialuronik njihet për vetitë e tij hidratuese. Natyra e acidit hialuronik është të mbajë ujin në të njëjtën mënyrë si një sfungjer. Tërheq dhe mban ujin brenda hapsirës extraqelizore, hidraton lëkurën duke rritur volumin dhe densitetin.
Acidi Hialuronik është një komponent i rëndësishëm i lëkurës tonë. Ai është i përfshirë në riparimin e indeve.
Me kalimin e viteve lëkura jonë e ekspozuar ndaj rrezeve të diellit, ndotjes mjedisore humb aftësinë për të prodhuar acid hialuronik. Dermastir Ampoules – Hyaluronic lufton shenjat e plakjes si rrudhat apo linjat e holla.
Jep volum duke përmirësuar pamjen e përgjithshme të lëkurës. Hidraton intensivisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products