Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Cream

Detaje mbi produktin Korff – Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Sorbet Hydra Energy C Sorbet...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,460 ALL
Lek 5,460 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,460
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Cream

Vendor: KORFF

Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Cream

Lek 5,460

Vendor: KORFF

Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Cream

Lek 5,460

Detaje mbi produktin
Korff – Hydra Energy C Moisturizing and Anti Age Sorbet
Hydra Energy C Sorbet nga Korff është krem për fytyrën me Hydroplus Complex me peshë të lartë dhe të ulët molekulare të Acidit Hyaluronik dhe Ekstrakt Violet Tricolor, hidraton lëkurën deri në thellësi.
Përbërësit aktiv specifik me një veprim kundër plakjes veprojnë në formulë për të parandaluar me formimin e rrudhave ndërsa Vitamina C i jep energji lëkurës dhe i siguron asaj shkëlqimin e nevojshëm.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.
Përdorimi
Aplikojeni kremin në fytyrë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke e masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products