Hydraenergy Moisturizing Cream

Detaje mbi produktinHydraenergy Moisturizing creamKrem hidratues i cili në kontakt me lëkuren trasformohet në një emulsion të...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,040 ALL
Lek 5,040 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,040
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydraenergy Moisturizing Cream

Vendor: KORFF

Hydraenergy Moisturizing Cream

Lek 5,040

Vendor: KORFF

Hydraenergy Moisturizing Cream

Lek 5,040

Detaje mbi produktinHydraenergy Moisturizing creamKrem hidratues i cili në kontakt me lëkuren trasformohet në një emulsion të freskët, të lehtë që përkëdhel lëkurën. Formuluar me kompleksin Hydroplus, acid hialuronik të peshës së lartë dhe të ulët dhe ekstrakt Viole trocolor, hidratojnë lëkurën në thellësi parandalojnë dehidratimin dhe japin freski në epidermë. Ky krem ka dhe agjentë anti-plakje të cilët parandalojnë formimin e rrudhave. Lë menjëherë lëkurën të butë dhe të ndritshme.
Pa paraben.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçori
të produktit

Për lëkurë të thatë dhe të pahidratuar.
Sasia: 50ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products