Hydragenist gel

Detaje mbi produktin Lierac- Hydragenist gel Hydragenist Gel është një hidratues oksigjenues mbushës. Ky xhel-krem stimulon oksigjenimin...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,350 ALL
Lek 6,350 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydragenist gel

Vendor: LIERAC

Hydragenist gel

Lek 6,350

Vendor: LIERAC

Hydragenist gel

Lek 6,350

Detaje mbi produktin

Lierac- Hydragenist gel

Hydragenist Gel është një hidratues oksigjenues mbushës. Ky xhel-krem stimulon oksigjenimin qelizor falë oksigjenit biomimetik dhe acidit hialuronik i cili hidraton në thellësi. E pasur me NMF (faktorë natyral hidratues), hidratues dhe mbushës I menjëhershëm.


Zbeh linjat dhe rrudhat

hidraton, matifikon dhe ka efekt mbushës

lëkurë më e freskët

Veçori të produktit

Anti-oksidues, hidratues, anti-age

Sasia: 50ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products