Hydragenist Lip Moisturizing Balm

Detaje mbi produktin LIERAC - Hydragenist Lip Moisturizing BalmLierac Hydragenist Lips Nutri-Moisturizing Balm është një balsam buzësh...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,560 ALL
Lek 1,560 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,560
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydragenist Lip Moisturizing Balm

Vendor: LIERAC

Hydragenist Lip Moisturizing Balm

Lek 1,560

Vendor: LIERAC

Hydragenist Lip Moisturizing Balm

Lek 1,560

Detaje mbi produktin
LIERAC - Hydragenist Lip Moisturizing BalmLierac Hydragenist Lips Nutri-Moisturizing Balm është një balsam buzësh që i lë ato me shkëlqim, ndërkohë që hidraton thellësisht lëkurën e tyre të hollë dhe delikate. Me dyll trëndafili dhe gjalpë shea për të ushqyer thellësisht lëkurën dhe oksigjen biomimetik për të luftuar plakjen për shkak të aftësisë së tij për të oksigjenuar qelizat. I pasuruar me acide yndyrore, hidraton thellësisht buzët dhe i mbron ato nga rreziqet ekstreme të motit. Ky balsam mund të përdoret si primer buzëkuqi. Me një aromë delikate me nota trëndafili, iris dhe vanilje.Veçori të produktit
-Aromë: trëndafil, iris, vanilje-Siguron hidratim afatgjatë të buzëve, zbut dhe mbush rrudhat dhe linjat e imëta, funksionon si bazë e përshtatshme për buzëkuqët me ngjyra-Acidi hialuronik ka aftësinë për të përthithur deri në njëmijë herë peshën e tij në ujë. Me të njëjtën origjinë si acidi hialuronik ekstra i pastër i përdorur për injeksione, acidi hialuronik nga Lierac është biomimetik dhe ka efikasitet optimal.-Lëkura bëhet menjëherë e lëmuar-Gjethet e Vernonia, të cilat janë të mbushura me përbërës fenolikë, ndihmojnë në riparimin e kryqëzimit dermal-epidermal dhe janë gjithashtu përgjegjës për mbrojtjen e dermës. -Ekstrakti i përzgjedhur nga Lierac gjithashtu vepron në sintezën e kapësve të ujit brenda dermës, për të hidratuar lëkurën thellë-Dylli i trëndafilit dhe gjalpi shea ushqejnë dhe riparojnë buzët.
Përdorimi
Rrotulloni pjesën e poshtme për të rregulluar lartësinë dhe aplikojeni në buzë. Mund të vazhdoni me aplikimimn e buzëkuqit sipas dëshirës tuaj.Përbërësit
Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyethylene, Ozokerite, Oleic/​Linoleic/​Linolenic Polyglycerides, Sucrose Acetate Isobutyrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Synthetic Fluorphlogopite, Rosa Damascena Flower Wax (Cera), Polyglyceryl-2 Triisostearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Copper Gluconate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Aqua/​Water/​Eau, Glycerin, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, Ci 77891/​Titanium Dioxide, Ci 45410/​Red 27, Ci 15850/​Red 6, Parfum/​Fragrance

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products