Hydrain Hialuro Night Cream

Detaje mbi produktet Lëkurë jashtëzakonisht e thatë dhe e dehidratuar që ka nevojë për kujdes intensiv hidratues...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydrain Hialuro Night Cream

Vendor: DERMEDIC

Hydrain Hialuro Night Cream

Lek 3,500

Vendor: DERMEDIC

Hydrain Hialuro Night Cream

Lek 3,500

Detaje mbi produktet
Lëkurë jashtëzakonisht e thatë dhe e dehidratuar që ka nevojë për kujdes intensiv hidratues
Uji është i nevojshëm për funksionimin e duhur të trupit tonë pasi mungesa e tij rezulton në dehidrim, duke penguar funksionimin e organeve tona trupore. Kjo, nga ana tjetër, mund të shqetësojë proceset tona jetësore. Edhe një mungesë e vogël uji në lëkurë mund të çojë në ndërprerje serioze në proceset e rinovimit qelizor dhe ndërprerje të sistemeve mbrojtëse të lëkurës. Përbërësi kryesor aktiv: acidi hialuronik – siguron që lëkura të jetë gjithmonë e hidratuar siç duhet. Forcon lëkurën dhe e lë atë në një gjendje të shkëlqyer. Kozmetikët që përmbajnë acid hialuronik japin hidratim të thellë, ngadalësojnë procesin e plakjes dhe ndihmojnë indet e lëkurës të rifitojnë elasticitetin e tyre.

Cfare efekti ka produkti?
Rigjallërim intensiv dhe hidratim i thellë afatgjatë
Reduktimi i dukshmërisë së shenjave të plakjes
Përmirësimi i qëndrueshmërisë dhe densitetit të lëkurës
Përmirësim aktiv i gjendjes së lëkurës që në aplikimin e parë
Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë
Hipoalergjik, me ujë termal

Si ta perdorni?
Aplikojeni produktin në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.
Kujdesi natën për lëkurën e ndjeshme të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Përbërësit aktivë: Kompleksi Aqualare: Acidet Hialuronik (4 forma) + ujë termal + trehalozë, vaj avokadoje, vitaminë E, vaj ulliri, fitosqualane, glicerinë + dubdiol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products