Hydrance BB Light SPF 30

Detaje mbi produktin AVENE - Hydrance BB Light SPF 30 Avène Hydrance BB-Light Tinted Hydrating Emulsion SPF 30 hidraton,...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,300 ALL
Lek 3,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydrance BB Light SPF 30

Vendor: AVENE

Hydrance BB Light SPF 30

Lek 3,300

Vendor: AVENE

Hydrance BB Light SPF 30

Lek 3,300

Detaje mbi produktin
AVENE - Hydrance BB Light SPF 30
Avène Hydrance BB-Light Tinted Hydrating Emulsion SPF 30 hidraton, ndriçon dhe mbron për një çehre uniforme dhe me shkëlqim. Hidrance BB-Light ka ngjyrë që përshtatet me shumicën e toneve të lëkurës për një efekt natyral shkëlqimi. Tekstura e saj e lehtë dhe pa yndyrë e lë lëkurën të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.Veçoritë e produktit:• Kompleksi i tij i patentuar cohederm, i cili siguron hidratim të qëndrueshëm.• Kombinimi i pigmenteve të perlës dhe mineralit, i cili turbullon defektet e ngjyrave dhe ndriçon ngjyrën• Sistemi i tij i filtrit të mbrojtjes ndaj diellit që siguron mbrojtje të lartë SPF30• Para-tokoferil, mbrojnë në mënyrë efektive kundër agresioneve mjedisore (UV, radikalet e lira dhe ndotja)Përdorimi:Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe në qafë. Përbërësit:avene thermal spring water (avene aqua). c12-15 alkyl benzoate. dicaprylyl carbonate. Glycerin. methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol [nano]. water (aqua). bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine. diethylhexyl butamido triazone. diisopropyl adipate. methyl gluceth-20. silica. titanium dioxide (ci 77891). butyl methoxydibenzoylmethane. zea mays (corn) starch (zea mays starch). mica. isocetyl stearoyl stearate. triethylhexanoin. glyceryl stearate. peg-100 stearate. potassium cetyl phosphate. benzoic acid. caprylic / capric triglyceride. caprylyl glycol. decyl glucoside. disodium edta. fragrance. glyceryl behenate. glyceryl dibehenate. hydrogenated starch hydrolysate. iron oxides (ci 77492), (ci 77491), (ci 77499). phytosterols. polyacrylate-13. polyisobutene. polysorbate 20. propylene glycol. sodium hydroxide. sorbitan isostearate. stearyl alcohol. tocopherol. tocopheryl glucoside. Tribehenin. xanthan gum.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products