Hydrance Optimale Legere

Detaje mbi produktinAVENE-Hydrance Optimale LegereHydrance Optimale Legere ideale për lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse. Agjentët hidratues...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,099 ALL
Lek 3,099 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,099
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydrance Optimale Legere

Vendor: AVENE

Hydrance Optimale Legere

Lek 3,099

Vendor: AVENE

Hydrance Optimale Legere

Lek 3,099

Detaje mbi
produktinAVENE-Hydrance Optimale LegereHydrance Optimale Legere ideale për lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse. Agjentët hidratues optimizojnë penetrimin dhe përhapjen e ujit termal të Avene. Kapsulat sebopërthithëse frenojne yndyrën (sebumin) dhe matifikojne lëkurën. Ka një konsistencë të freskët dhe të lehtë.
Mbrojtës, antioksidant, qetësues dhe hidratues.
Hipoalergjenik. Jo komedogjenik.

Veçori të
produktitPër lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse.
Sasia: 40ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products