Hydrance Optimale Legere SPF 30

Detaje mbi produktinAVENE-Hydrance Optimale Legere SPF 20Hydrance Optimale Legere SPF 20 krem dite hidratues dhe mbrojtës nga...
Brandi: AVENE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,308 ALL
Lek 3,308 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,308
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydrance Optimale Legere SPF 30

Vendor: AVENE

Hydrance Optimale Legere SPF 30

Lek 3,308

Vendor: AVENE

Hydrance Optimale Legere SPF 30

Lek 3,308

Detaje mbi
produktinAVENE-Hydrance Optimale Legere SPF 20Hydrance Optimale Legere SPF 20 krem dite hidratues dhe mbrojtës nga sulmet e përditshme dhe ndihmon në parandalimin e plakjes natyrale të lëkurës. Pas përdorimit lëkura është e butë, e matifikuar dhe e lëmuar.
Ujë termal I Avene, veti qetësuese
Përbërvs aktiv, rivendos ekuilibrin hidrik, të cilët imitojnë sistemin hidratues dhe mbrojtës të filmit të lotit.
Sistem filtrues që mbron lëkurën nga rrezet e diellit ( duke i dhënë një ngjyrë kremit)
Agjentë antioksidantë, stimulon dhe forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.
Emulsion pa vaj.
Hipoalergjenik.
Jo komedogjen.

Veçori të
produktitFaktor mbrojtës SPF 20+
Për lëkurë të ndjeshme normale dhe mikse.
Sasia: 40ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products