Hydraplus Restorative Care

Detaje mbi produktin Bionike – Hydraplus Restorative Care Formulim me një teksturë xhel-krem hidratues dhe restaurues. Favorizon...
Brandi: BIONIKE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,650 ALL
Lek 1,650 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,650
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Hydraplus Restorative Care

Vendor: BIONIKE

Hydraplus Restorative Care

Lek 1,650

Vendor: BIONIKE

Hydraplus Restorative Care

Lek 1,650

Detaje mbi produktin

Bionike – Hydraplus Restorative Care

Formulim me një teksturë xhel-krem hidratues dhe restaurues.
Favorizon rehatinë e lëkurës në situata të brishtësisë dhe thatësisë ekstreme të lëkurës, edhe kur shkaktohet nga trajtimet farmakologjike. Përfshin acidin hialuronik në pesha të ndryshme molekulare, te cilat perhapen ngadalë për të siguruar hidratim intensiv dhe afatgjatë. I pasuruar me ceramide, alantoinë dhe vitaminë E, të cilat ndihmojnë në mbështetjen e mekanizmave natyralë të riparimit të barrierës së lëkurës dhe rimbushjen e shtresës hidrolipide. Ushqen lëkurën, pa u ndjerë të yndyrshme, dhe punon për të qetësuar irritimin dhe për të lehtësuar ndjesitë e parehatisë.
Testuar për të qenë jokomedogjen.
Aplikojeni sipas nevojës me një masazh të lehtë në lëkurën e fytyrës, pas pastrimit.

Perberesit:
Acidi hialuronik (peshë molekulare 4) forma me peshë të lartë molekulare qëndron në sipërfaqen e lëkurës dhe e mbulon atë, duke ndihmuar kështu në rivendosjen e funksionit të barrierës dhe uljen e TEWL. Forma me peshë të ulët molekulare nxit hidratimin në të gjitha shtresat e epidermës

Mikropatch perimesh, thekson dhe zgjat efektet hidratuese falë një sistemi me çlirim të ngadaltë
Ceramide, Squalane dhe Vitamina E rivendosin funksionin e barrierës

Hidroksietil ure dhe trimetilglicina stabilizojne përmbajtjen e ujit në shtresat e epidermës

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products