Icy After Shave Gel Yak and Yeti

Detaje mbi produktin Natura Siberica - Icy After Shave Gel Yak and Yeti Kremi super tonifikues i fytyrës...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Icy After Shave Gel Yak and Yeti

Vendor: NATURA SIBERICA

Icy After Shave Gel Yak and Yeti

Lek 1,000

Vendor: NATURA SIBERICA

Icy After Shave Gel Yak and Yeti

Lek 1,000

Detaje mbi produktin
Natura Siberica - Icy After Shave Gel Yak and Yeti
Kremi super tonifikues i fytyrës "Wolf Power" është mbrojtja perfekte e lëkurës kundër stresit, lodhjes dhe ndotjes së qytetit. 
Lëkura juaj do të ndihet më e butë dhe ndihmon në zvogëlimin e acarimit gjatë rruajtjes.
Veçori të produktit
-Qumështi i jakut: zbut dhe ushqen dukshëm lëkurën falë proteinave dhe vitaminave -Vitaminat B5, A dhe E: efekt qetësues në lëkurë, duke lehtësuar inflamacionin dhe acarimin-Nenexhiku i akullt: tonifikon dhe rinon lëkurën-Ekstrakti organik i manit të zi: përmirëson ngjyrën. Përbërësit:Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Yak Milk, Sucrose Palmitate, Mentha Piperita Leaf Oil, Morus Nigra Fruit Extract*, Mentha Piperita Leaf Water*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Arctium Lappa Root Extract*, Chamomilla Recutita Flower Water*, Aquilegia Sibirica ExtractWH, Cetraria Nivalis ExtractWH, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Diplazium Sibiricum ExtractWH, Nepeta Sibirica ExtractWH, Juniperus Communis Fruit Extract*, Sodium Carbomer, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, Lauryl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearoyl Glutamate, Menthol, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products